35BD5522 NACHI Compressor Pulley Bearing Compatible Sanden 7H15, SD7H15 & Zexel
NACHI Compressor Pulley Bearing Compatible 35BD5522 Sanden 7H15, SD7H15 & Zexel
Availability: 100 in stock
SKU: 19C-LC4* Category: Tags: ,
Package Include : ONE BEARING 35BG5522-2DL2
Air Compressor Bearing – Manufactured by NACHI
Compatible Applications:-
SANDEN 7H15
SANDEN 7V16
SANDEN SD7H15
ZEXEL All models
Manufacturer Part Number = 35BG5522-2DL2
Inside Diameter = 35.000mm
Outside Diameter = 55.000mm
Width = 22.000mm