PFI Nippondenso SCSA06C Air Compressor Bearing 30x47x12 PFI 30BX04S1DST
Description:
  • Bearing type: Angular contact ball bearing
  • Inner diameter: 30 mm
  • Outer diameter: 47 mm
  • Width: 12 mm